HOMENOVOSTAVBYREKONSTRUKCEO NÁSREFERENCEKONTAKTY

DRASPOL  -  ověřený partner pro vaši stavbu

 
 
 
 

O NÁS

Společnost DRASPOL - stavební podnik s.r.o. je ověřeným a v regionu jedním z nejžádanějších dodavatelů staveb, zejména pak rodinných domů na klíč.

Firma Draspol byla založena v Mladé Boleslavi r.1991, počet zaměstnanců  se ustálil okolo 50. Vybavena je veškerým technickým i výrobním zařízením, disponuje vlastní nákladní dopravou i stavebními mechanismy.

Splníme vaše očekávání
Největší podíl v objemu prací má výstavba rodinných domů - novostavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce a zateplování starších rodinných domů a nebo výstavba domů užívaných k rekreaci - vždy v širokém rozsahu od standardního až po provedení pro náročné zákazníky. Součástí našeho výrobního programu je také průmyslová výstavba - realizace průmyslových staveb, rekonstrukce výrobních a skladovacích objektů, výstavba nových ocelových hal.
 
.
S námi jste v bezpečí
Rozhodnete-li se s námi stavět, můžete v klidu spát - disponujeme dostatečnými vlastními prostředky pro zajištění naší činnosti,  naším krédem je solventnost a dodržování veškerých závazků vůči našim klientům, partnerům i subdodavatelům. Jsme pojištěni u České pojišťovny na provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování, dále pak pro případ škod na stavbách způsobených krádeží, vloupáním nebo loupežným přepadením. Při spolupráci s námi jsou tedy vaše finance i majetek v bezpečí.
 
 
         Realizace PIXI.CZ  2010.  www.pixi.cz   Všechna práva vyhrazena. Použity výhradně originální fotografie staveb realizovaných společností Draspol - stavební podnik, s.r.o.     Poslední aktualizace: 04.02.2014